Biegiem po sukces

Na początku października reprezentacja naszej szkoły, zarówno dziewcząt, jak i chłopców, wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Goleniowskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

7 października odbył się Jubileuszowy V Nowogardzki Bieg Uliczny. Młodzież szkolna rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych. Nasi uczniowie zmagania z innymi uczestnikami biegu na dystansie 1500m zakończyli ogromnym sukcesem. I miejsce wśród dziewcząt wywalczyła Natalia Luberadzka z klasy IIIc gimnazjum a wśród chłopców najwyższe miejsce na podium zajął Michał Teodorczyk, uczeń Klasy IA liceum.

J.D

Ze sportu

Odbyły się pierwsze zawody sportowe w roku szkolnym 2018/2019. 21.092018r odbył się turniej piłkarski chłopców w roczniku 2003/2005. Pomimo częściowej likwidacji naszego gimnazjum a co za tym idzie mniejszego wyboru zawodników do drużyny nasza szkoła wystawiła reprezentację. W turnieju  w którym wystąpiło 9 zespołów,  nasi reprezentanci zajęli 4 miejsce, uzyskując następujące wyniki:

Gimnazjum nr 2 – SP nr 4 z oddz. gimnazjalnymi 1:1, Gimnazjum nr2 – SP Długołęka z oddz. gimnazjalnym 1:0

Pomimo następującego bilansu tj. remisu z późniejszym zwycięzcą turnieju oraz zwycięstwa nie udało się awansować do finału.

01 października  na stadionie miejskim i przyległym terenie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna chłopców naszego gimnazjum nr 2 zajęła I miejsce.

Zwycięski zespół to: Adrian Lisiecki, Dominik Solarski, Mateusz Gnych, Wojciech Michalski, Bartosz Gronowski, Michał Gęs, Kacper Porada, Piotr Żelazowski, Jurek Szymon, Kryspin Mizuło, Marek Kowalczyk, Filip Witaszczyk, Gustaw Klukowski, Bartłomiej Motłoch, Miłosz Borowiecki, Daniel Karólczak.