Spotykamy się w pół drogi….., czyli POŁOWINKI 2018

 

 

Andrzejkowa noc 30 listopada zamieniła się dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w połowinkową zabawę. To jeszcze nie studniówka, ale takie trochę przedbiegi. Była ścianka, która cieszyła się niemałym powodzeniem, balony na sali, uroczyste otwarcie imprezy przez dyrektora pana Leszka Becelę. Byli rodzice doglądający, by wszystko odbyło się bezpiecznie (i wszyscy bezpiecznie dotrwali do końca ). I beztroska tej nocy, i radość młodości, i poczucie, że jeszcze jest czas zabawy. Szkolna stołówka tętniła muzyką, wolnością i radością, szkolne korytarze okazały się miejscem nocnych zwierzeń, a forum - miejscem odpoczynku. Na parkiecie wirowały suknie i obcierały szpilki. W kuluarach toczyły się nocne rodziców i wychowawców rozmowy. A po północy rozpoczęły się powroty do domów, do rzeczywistości i do kolejnych spotkań…

I.K.