Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

„Lato, lato, lato czeka
Razem z latem czeka rzeka
Razem z rzeką czeka las…”

 

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Tego dnia wszystkim dopisywał humor -czuliśmy już wakacje. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrał pan dyrektor Leszek Becela w kilku słowach podsumował miniony rok szkolny jednocześnie życzył wspaniałych wakacji a przede wszystkim bezpiecznych.

Podczas apelu włodarz naszej gminy wręczył na ręce dyrektora Leszka Beceli puchar dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących za zdobycie I miejsce w gminie w zawodach sportowych.

Pan dyrektor wraz z wychowawcami wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a także nagrody za udział w konkursach. Po części oficjalnej wszyscy udali się wraz z wychowawcami do swoich klas.

I.Pędziwiatr, M.Dobrowolski