Jest taki dzień, taki ciepły, choć grudniowy….

 
21 grudnia 2017 w naszej szkole odbyła się spotkanie wigilijne, która zostało zorganizowane i zrealizowane przez Samorząd Uczniowski ZSO. Uczniowie zadbali o piękną oprawę wizualną i artystyczną wydarzenia przy wsparciu s. Dagmary, ks. Krystiana oraz opiekunów samorządu.

W kameralnej atmosferze pośpiewaliśmy kolędy, podzieliliśmy się opłatkiem, wysłuchaliśmy świątecznych utworów.

Dyrektor ZSO przywitał serdecznie wszystkich obecnych, szczególnie zaproszonych gości z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, rodziców z Rady Rodziców i panią. Franciszkę Kobylińską oraz złożył bożonarodzeniowe życzenia, zapraszając do przysłowiowego wspólnego stołu.

Dziękujemy Nadleśnictwu Nowogard za przepiękną pachnącą choinkę, p. Ewie za smakowite pierogi i wszystkim, którzy uczestniczyli w wigilijnym, szkolnym spotkaniu za zwyczajną obecność.

Wigilia szkolna to szczególny czas, dlatego warto kultywować takie tradycje. W szkole nastrój świąteczny panował przez cały tydzień, gdyż wcześniej odbywały się wigilie klasowe.

Niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia…-długo rozbrzmiewało na szkolnych korytarzach.