Studniówka 2018

..tej nocy mamy jedno zadanie: bawić się szampańsko do białego rana, bawić się na sto procent- podkreślali uczniowie II LO w Nowogardzie, na chwilę przed rozpoczęciem swojej studniówki. Bal, którym rozpoczęli odliczanie dni do matury, zaczął się o godz. 18.00 uroczystym polonezem. W ten wyjątkowy sobotni wieczór (13 stycznia) dla nowogardzkich studniówkowiczów, nie mogło również zabraknąć zaproszonych gości, a także obecności ich bliskich oraz uczniów z młodszych klas, którzy podziwiali poloneza i występy artystyczne w wykonaniu prawie wszystkich tegorocznych maturzystów. Wśród zaproszonych gości obecny był m.in. burmistrz Robert Czapla wraz ze swym zastępcą Krzysztofem Kolibskim.

- Bal studniówkowy jest symbolicznym rozpoczęciem ostatniego etapu edukacji w szkole średniej, etapu wzmożonej pracy i intensywnych przygotowań do egzaminu dojrzałości - zwrócił się tymi słowami do uczniów klas III LO II burmistrz  Robert Czapla na rozpoczęcie studniówki. I przypomniał, że dobrze zdana matura otwiera drzwi na najlepsze uczelnie w Polsce i wiele zagranicznych. Życzył więc studniówkowiczom wyśmienitej zabawy do białego rana, a nade wszystko zdania jak najlepiej matury.

Tekst pochodzi ze strony Nowogard.pl