25 lecie II Liceum

 29 września 2017 pod hasłem „Czas omija miejsca, które wspominamy” odbyła się uroczystość 25 lecia II LO w Nowogardzie. Podczas uroczystości nie zabrakło władz miasta i powiatu.  Licznie przybyli nauczyciele, uczniowie i absolwenci szkoły. Gości przywitał dyrektor II LO Leszek Becela.

Uroczystość uświetniły występy teatralne uczniów. Uczniowie przedstawili historię szkoły na tle historii świata i kraju, przeplatając  utworami „Niech żyje bal”, „Co się stało z naszą klasą”, „Świecie nasz”… w wykonaniu absolwentów szkoły.

Wspaniała wzruszająca impreza.

D.Langowska

 Więcej fotografii >


Z oficjalnej strony Nowogardu:

W piątek, 29 września br., burmistrz Robert Czapla wraz ze swym zastępcą Krzysztofem Kolibskim oraz Martą Wilczańską, kierownik Zespołu Ekonomiczno Administracyjnego Szkół, uczestniczył w 25. leciu II Liceum Ogólnokształcącego (Zespół Szkół Ogólnokształcących) w Nowogardzie.

W tej wyjątkowej uroczystości wzięli udział licznie zaproszeni goście, a wśród nich m.in. pierwszy dyrektor szkoły Bogusław Dziura, dyrektorzy szkół, byli i obecni pracownicy szkoły, przedstawiciele Powiatu Goleniowskiego, a przede wszystkim uczniowie, rodzice, pedagodzy oraz absolwenci szkoły.

Cały artykuł >