Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2016/2017

 Dominika Rasińska

  • Wyróżnienie w XVI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA PRACĘ Z LITERATURY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, org. przez Pałac Młodzieży w Katowicach, Katowice 2016,
  • III miejsce w wojewódzkim konkursie MÓJ JĘZYK OJCZYSTY, CZYLI NAJWAŻNIEJSZE JEST SŁOWO org. przez Uniwersytet Szczeciński w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, Szczecin 2016,
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Najlepszą Recenzję Książki i Artystyczne Czytanie Prozy CZYTANIE – MOJA PASJA, Nowogard 2016,
  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Jednego Wiersza o Złotą Strunę z Harfy Homera, Stargard 2016,
  • Nagroda specjalna w Wojewódzkim Turnieju Jednego Wiersza o Złota Strunę z Harfy Homera, Stargard 2016,
  • II miejsce w XI Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poświęconym Twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej Szczeciński Parnas, Szczecin 2015,
  • Wyróżnienie w IX Wojewódzkim Konkursie Dziennikarskim Bliżej niż myślisz, Szczecin 2016,
  • II nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim NOWE INSPIRACJE Łódź’2016
  • Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie MÓJ JĘZYK OJCZYSTY, CZYLI NAJWAŻNIEJSZE JEST SŁOWO org. przez Uniwersytet Szczeciński w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, Szczecin 2017,
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Najlepszą Recenzję Książki i Artystyczne Czytanie Prozy CZYTANIE – MOJA PASJA, Nowogard 2017,
  • Finalistka etapu wojewódzkiego XI Zachodniopomorskiego Konkursu Recytatorskiego O Złotą Lirę Kornela Ujejskiego.
  • I nagroda w XIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Agnieszki Bartol Ja i mój świat, Piła 2016,

Opiekun Izabela Koladyńska

  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Jednego Wiersza o Złotą Strunę z Harfy Homera, Stargard’2015
  • Nagroda Specjalna w Wojewódzkim Turnieju Jednego Wiersza o Złotą Strunę z Harfy Homera, Stargard’2015

Opiekun Emilia Wierzbicka

  • I miejsce zespołowo w Powiatowym Konkursie „Pierwsza pomoc przedlekarska w nagłych wypadkach” (Goleniów’2016)

Opiekun Elżbieta Baran

Hanna Czura

  • I Miejsce w VIII Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego- Koszalin 2017
  • III miejsce w VII Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego- Koszalin 2016
  • Finalistka VIII Wojewódzki Konkurs Języków Obcych – Szczecin 2016
  • Posiada Certificate of Proficiency in English – dokument wydawany przez University of Cambridge potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym

Opiekun Beata Becela

  • Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie Mój Język Ojczysty, czyli Najważniejsze jest Słowo organizowane przez Uniwersytet Szczeciński w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, Szczecin’2016

Opiekun Izabela Koladyńska

  • III miejsce w etapie wojewódzkim Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki, rok szkolny 2015/2016

Opiekun Aldona Kopycińska

  • I miejsce w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (Szczecin’2015)

Opiekun Elżbieta Baran

Bartłomiej Bielski

  • Laureat III miejsca w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Prawno-Ekonomicznej organizowany przez Uniwersytet Szczeciński, Szczecin’2016

Opiekun Jolanta Grygowska

Aleksandra Pietrzykowska

  • X Wojewódzki Konkurs Dziennikarski „Bliżej niż myślisz” - wyróżnienie (2017)
  • Wojewódzki Konkurs „Mój Język Ojczysty, czyli najważniejsze jest słowo”, organizowany przez Uniwersytet Szczeciński – wyróżnienia (2017)
  • XVII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury org. przez Pałac Młodzieży w Katowicach – III nagroda (2017)
  • Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada” – udział (2017)

Opiekun Izabela Koladyńska

  • Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekonomicznej organizowany przez ZUT Wydział Ekonomiczny – finalistka

Opiekun Jolanta Grygowska

Agnieszka Sarzyńska

  • I miejsce w stylu klasycznym i motylkowym w Zawodach Pływackich o Puchar Starosty Goleniowskiego (2016r.);
  • I miejsce w stylu dowolnym i motylkowym w Zawodach Pływackich o Puchar Starosty Goleniowskiego (2017r.);
  • III miejsce drużynowo w sztafecie 4x50m w Zawodach Pływackich o Puchar Starosty Goleniowskiego (2017r.);
  • I miejsce w III Nowogardzkim Biegu „Dzieciaki Biegają w Nowogardzie (2016r.)
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych (2017r.);
  • I miejsce w Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych (2017r.).

Opiekun Joanna Dzikowska

Julia Drobińska

  • XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – finalistka etapu okręgowego (2017)
  • Ogólnopolski Konkurs historyczno-literacki „Henryk Sienkiewicz w 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci” - laureatka etapu okręgowego i finalistka etapu centralnego (2017)

Opiekun Izabela Koladyńska

  • Ogólnopolskie Półfinały konkursu „Pokaż Nam Język”- udział (2017)

Opiekun Beata Becela

  • Stypendystka Prezesa Rady Ministrów – 2016/2017
  • Stypendium Burmistrza Nowogardu „Młody Talent Ziemi Nowogardzkiej” (2017)

Aleksandra Biniecka  i Natalia Jurczyk

  • Laureatki III miejsca w XI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Szczecin’2015
  • Finalistki XII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Szczecin’2016

Opiekun Jolanta Grygowska

Paweł Gnitecki

  • IV miejsce w etapie wojewódzkim Olimpiady Solidarności, rok szkolny 2015/2016
  • I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie, rok szkolny 2015/2016

Opiekun Aldona Kopycińska

  • Finalista w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Prawno-Ekonomicznej organizowany przez Uniwersytet Szczeciński, Szczecin’2016

Opiekun Jolanta Grygowska

Natalia Pabiś

  • finalistka etapu centralnego XXI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej'2017

Opiekun ks. Krystian Dylewski