Wakacje! Znów są wakacje

„Wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń luty marzec kwiecień, maj, czerwiec i...
Wakacje! Znów będą wakacje! Na pewno mam rację, wakacje będą znów!”

 

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Tego dnia wszystkim dopisywał humor -czuliśmy już wakacje. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrał pan dyrektor Leszek Becela w kilku słowach podsumował miniony rok szkolny jednocześnie życzył wspaniałych wakacji a przede wszystkim bezpiecznych.

Na uroczystym apelu w imieniu burmistrza Gminy Nowogard radna Pani Anna Wiąz wręczyła uczennicy klasy IIb Julii Drobińskiej nagrodę „Młody Talent Ziemi Nowogardzkiej”.

Pan dyrektor wraz z wychowawcami wręczył najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a także nagrody za udział w konkursach. Po części oficjalnej wszyscy udali się wraz z wychowawcami do swoich klas.

I.Pędziwiatr, M.Dobrowolski