Szlakiem okolicznych gimnazjów

 

Tak można nazwać akcję promocyjną II LO przeprowadzoną przez wychowawców przyszłych klas pierwszych i licealistów w ciągu ostatniego miesiąca. Reklama szkoły skierowana do uczniów klas trzecich gimnazjów miała na celu zachęcenie jak największej ilości osób do wkroczenia w progi naszego liceum. Zorganizowano dziesięć spotkań w dziewięciu szkołach – gimnazja w: Nowogardzie, Płotach, Radowie, Osinie, Maszewie, Dobrej i Golczewie.

Prezentacja multimedialna zapoznająca z ofertą szkoły połączona z komentarzem odsłaniającym kulisy nauki, działalność dydaktyczną, pozalekcyjną, możliwości rozwoju, spotkała się z dużym zainteresowaniem. Dodatkowo cukierki z logo liceum osłodziły atmosferę, a rozmowy z naszymi licealistami obalały krążące mity.

Czekamy na kolejne podania i obiecujemy wywiązać się z wyborczych obietnic.

I.K.