25 lat

Rok 2017 jest dla nas rokiem jubileuszowym. Pragniemy, aby był to czas pełen wzruszających uroczystości i zdarzeń, które zapiszą się w historię naszej Szkoły. Wyrażamy więc nadzieję, że odpowiedzą Państwo na nasze zaproszenia i wspólnie spędzimy te wyjątkowe chwile w murach naszego liceum.


Drodzy Absolwenci! Gorąco zachęcamy Was do uczestnictwa w wydarzeniach jubileuszowych II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie.

Prosimy o zadeklarowanie swojego udziału w Balu Absolwenta oraz chęci zakupienia okolicznościowego wydawnictwa.

 Formularz zgłoszeniowy do pobrania.


Wiele dodatkowych informacji na:

 


 Absolwentów II LO zachęcamy także do włączenia się przygotowania związane z Jubileuszem. Jeżeli posiadacie zdjęcia wyjątkowych chwil związanych z Naszą Szkołą – wycieczek, spotkań klasowych, szkolnych imprez okolicznościowych, to prześlijcie je nam na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 


 

Plan uroczystości:

 

23 września 2017

 

 

Spektakl teatralny w wykonaniu absolwentów II LO.

 

25-28 września 2017

 

 

Cykl wykładów: „Absolwenci – uczniom”.

29 września 2017

  • godz. 9.00 – Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie,
  • godz. 11.00 – Uroczysty apel w budynku II Liceum Ogólnokształcącego,
  • godz. 12.30-15.30 – Zwiedzanie wystawy okolicznościowej i szkoły. Spotkania absolwentów w klasach,
  • godz. 19.00 – Bal Absolwentów w restauracji „Przystań” (ilość miejsc ograniczona).