Noc gier i zabaw

Zważywszy na atrakcyjność powyższego tytułu, aż trudno uwierzyć, że powyższe atrakcje miały miejsce nie gdzie indziej, tylko właśnie w szkole. O ich organizację postarał się Samorząd Uczniowski razem z opiekunami.

Noc pełna atrakcji rozpoczęła się zachęcającą zabawą „integracyjną” podczas której uczestnicy  wykorzystali możliwość chusty animacyjnej. Sądząc po uśmiechach na twarzach uczniów zabawa się udała. Wszyscy obecni mogli również spróbować własnych sił w turnieju „Jeden z dziesięciu”.

Samorząd zadbał również o ciepłą przekąskę, która przyjechała z pobliskiej pizzerii. Znalazło się też coś dla duszy powstała strefa „Kinomaniak”. Noc gier i zabaw dobiegła końca o godzinie 6.00.

Takie spotkania z  pewnością integrują, przełamują bariery, wzmacniają uczniów oraz uczą współpracy. Bardzo dziękujemy  J. Dzikowskiej, M. Martyniuk, A. Sikorskiej oraz D. Ścibor za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem

Samorząd Uczniowski - Opiekunowie M. Dobrowolski, I. Pędziwiatr