Zamigotał świat tysiącem barw…

 „Zamigotał świat tysiącem barw…”  -  Studniówka w II Liceum Ogólnokształcącym

21 stycznia 2017 roku pięknie udekorowane forum II Liceum Ogólnokształcącego zapełniło się tłumem gości przybyłych na Studniówkę.

„DZIŚ będziemy się bawić, niefrasobliwi naszą młodością. Schowamy troski  i zmartwienia, bo dziś jest NASZA NOC, niezapomniana, szczęśliwa. Dzisiejsza noc roziskrzy się radością, rozbłyśnie tysiącem barw. Zachowajmy ją w naszej pamięci, tę beztroską zabawę u progu dorosłości. Zapomnijmy na chwilę, że za sto dni matura!” – witali zebranych maturzystów i gości Wiktoria i Szymon.  Były też ciepłe i serdeczne słowa skierowane do rodziców i dziadków. Niektórym w oku zakręciła się łezka.

Energetyczna, zabawna część artystyczna w brawurowym wykonaniu maturzystów zachwyciła zebraną publiczność. Energii nie zabrakło naszym maturzystom aż do białego rana. Tańce na forum o północy – tradycyjnie polonez, walc, ale też kankan, zorba. Działo się, oj działo! To była niezapomniana noc!

 Informacja własna