Pitagoras'2019, English is Simple

Po raz kolejny nauczyciele matematyki E.Janiak, M.Motała i A.Sienkiewicz oraz języka angielskiego M.Dobrowolski i E.Lignarska przygotowali konkursy w ramach rekrutacji do naszego Liceum, które prowadzone były przez licealistów z klas trzecich.

W „Pitagoras’2019 wzięło udział 57 uczniów szkół podstawowych i 40 uczniów gimnazjów, a w „English is Simple” 53 uczniów szkół podstawowych i 48 uczniów gimnazjów.

W tym roku wyjątkowo konkursy były prowadzone w dwóch wersjach: dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i uczniów klas trzecich gimnazjów.

W zmaganiach matematycznych i językowych wzięli udział reprezentanci wszystkich szkół naszej gminy oraz uczniowie z Dobrej, Osiny, Płotów, Reska i nawet z Wolina.

Wszystkim nauczycielom którzy przygotowali uczniów do naszych konkursów bardzo dziękujemy, życzymy zadowolenia z wyników i sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

Uczestników konkursów zapraszamy 4 kwietnia o godzinie 11.00 na ogłoszenie wyników w ramach „Dnia otwartego” szkoły.

Życzymy powodzenia.