poniedziałek, 24 październik 2016
Gimnazjum nr 2 w Nowogardzie
WYDARZENIA arrow WYDARZENIA arrow Dzień Otwarty w Gimnazjum nr2!
Menu serwisu
WYDARZENIA
Wykaz podręczników
REKRUTACJA
POBIERZ PODANIE
TERMINY ZEBRAŃ
Programy nauczania
Dokumenty szkolne
Certyfikaty
Osiągnięcia uczniów
Nagrody i stypendia
Najlepsi absolwenci
Wydarzenia sportowe
Projekt ARISS
HISTORIA SZKOŁY
KADRA
GALERIA
Projekt ARISS
Projekt WYŻYNY
Co po gimnazjum?
Jakie liceum?

Dzień Otwarty w Gimnazjum nr2!
wtorek, 26 kwiecień 2011

     Dnia 15.04.2011 odbył się w ZSO Dzień Otwarty Gimnazjum nr 2. Mury naszej szkoły odwiedzili uczniowie klas VI szkół podstawowych z Nowogardu, Wierzbięcina i Długołęki. Program rozpoczął się na forum szkoły uroczystym powitaniem uczestników oraz przedstawieniem wychowawców klas pierwszych.

Image

     Uczniowie podzieleni na grupy zwiedzili budynek szkoły, obejrzeli wystawy, przedstawienie w języku niemieckim, brali udział w konkursie gier komputerowych, quizie o Wielkiej Brytanii oraz mogli spróbować swoich sił w układankach logiczno-matematycznych. Na zakończenie na sali gimnastycznej odbyły się zawody sportowe. Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Wierzbięcina. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Nauczycielom i uczniom dziękujemy za przybycie i dobrą zabawę!

< Poprzedni   Następny >

http://zsonowogard.edu.pl/gim